Ogłoszenia parafialne

4 października - 27 Niedziela Okresu zwykłego

Ogłoszenia – 27 niedziela zwykła – 4 października 2020 r.

1. Dziś po Mszach świętych zbiórka do puszek na operację rocznej Zosi, która jest członkiem rodziny jednej z naszych parafianek ze wspólnoty Różaniec Rodziców. Dziewczynka jest chora na nowotwór złośliwy/siatkówczak obuoczny. Wsparcie finansowe dla Zosi jest niezbędne do przeprowadzenia operacji w Nowym Jorku, a która daje duże szanse na uratowanie Jej życia. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 16.20 Msza św. dla Kół Żywego Różańca. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe z adoracją Najświętszego Sakramentu i procesją eucharystyczną.

3. W przyszłą niedzielę (11 października) obchodzić będziemy XX Dzień Papieski zatytułowany: TotusTuus. Po wszystkich Mszach świętych zbiórka do puszek na stypendia dla szczególnie utalentowanej młodzieży.

4. W przyszłą niedzielę (11 października) zapraszamy do honorowego oddawania krwi. Ambulans będzie przed kościołem pomiędzy godziną 9.30 a 14.30. Krew mogą oddawać osoby pomiędzy 18 a 65 rokiem życia. Trzeba być ogólnie zdrowym, zjeść lekkie śniadanie, mieć ze sobą dowód osobisty.

5. Rozpoczęliśmy wymianę nagłośnienia w naszym kościele. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag dotyczących nowego nagłośnienia: czy wszędzie jest dobrze i wyraźnie słychać, czy nie jest za cicho, czy też za głośno, czy nie należy gdzieś dodać dodatkowych głośników? Zapraszamy Wszystkich do współpracy, w tym naszym wspólnym projekcie nowego nagłośnienia. 

6. Przypominamy, że nabożeństwa październikowe w naszym kościele odprawiane są codziennie w niedziele i dni powszednie o godz. 17.00. Dodatkowo we środy o godz. 18.45, bezpośrednio po wieczornej Mszy świętej, zapraszamy dzieci na nabożeństwo różańcowe.

7. Od dziś przyjmujemy na WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH, jednorazowe lub roczne oraz na Mszę świętą listopadową za zmarłych. Wypełnione imionami i nazwiskami kartki można złożyć w zakrystii po Mszy świętej lub w kancelarii parafialnej. Kartki są wyłożone na stoliku w kruchcie kościoła.

8. Przypominamy, że w kościołach obowiązkowe jest:

- zasłanianie ust i nosa przez wiernych 

- zachowanie dystansu 

- zachowanie wszelkich norm służących bezpiecznemu i godnemu przyjmowaniu Komunii świętej. 

Przypominamy, że w naszym kościele w trakcie liturgii Mszy świętych w niedzielę i w tygodniu Komunia święta na rękę udzielana jest od strony ołtarza Jezusa Miłosiernego, natomiast w sposób tradycyjny w pozostałych nawach. Gdy Komunię świętą udziela jeden ksiądz, uprzejmie prosimy aby w pierwszej kolejności podchodziły osoby przyjmujące Komunię świętą na rękę, a następnie w sposób tradycyjny.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00