Ogłoszenia parafialne

10 maja - V Niedziela Wielkanocna

  

OGŁOSZENIA – 5 Niedziela Wielkanocna - 10 maja 2020 roku

1. Informujemy, że zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami we Mszy świętej i w nabożeństwach w naszym kościele uczestniczyć może 68 osób. We Mszy świętej pogrzebowej 50 osób.

Przypominamy, że nadal obowiązują dyspensy od uczestnictwa we Mszy świętej i spowiedzi świętej. Przypominamy o potrzebie zakrywania ust i nosa w kościele, a także zachowanie odpowiedniego dystansu, szczególnie podczas przyjmowania Komunii świętej i w kolejce do konfesjonału. 

2. W związku z przesunięciem terminu I Komunii świętej na dzień 19 września, prosimy wszystkich Parafian o szczególną modlitwę w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich najbliższych. Pamiętajmy także o dzieciach, które w tym roku przeżywają rocznicę Komunii Świętej. W intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i do rocznicy w każdą niedzielę o godz. 13.00 odprawiana będzie Msza święta zbiorowa w ich intencji oraz ich najbliższych, o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski. Dzieci Pierwszokomunijne, rocznicowe, ich rodziców i najbliższych prosimy o duchową łączność we wspólnocie modlitwy.

3. W związku ze zwiększającą się liczbą osób uczestniczących we Mszach świętych niedzielnych w naszym kościele, od przyszłej niedzieli, tj. 17 maja do odwołania, w niedziele będzie odprawiana dodatkowa Msza święta o godz. 19.15.

W chwili obecnej Msze święte niedzielne odprawiane są o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 16.20 i 18.00. 

4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które także ze względu na większą liczbę uczestników odprawiane będą według następującego porządku:

· W niedzielę (5 nabożeństw) tj. bezpośrednio po Mszach świętych o godz. 7.00, 8.30 i 10.00 oraz po południu bezpośrednio po Mszach świętych o godz. 16.20 i 18.00.

· w dni powszednie i święta (2 nabożeństwa) tj. o godz. 17.00 i po Mszy świętej o godz. 18.00.

5. Odpowiadając na pojawiąjące się ostatnio pytania, w związku z rozsyłanymi do parafian i członków grup parafialnych smsami z prośbą o zbiórki pieniężne na pomoc w zakupie komputerów dla ubogiej młodzieży oraz tzw. dziesięciny na pomoc ubogim, uprzejmie informujemy, że działanie te prowadzone są bez wiedzy, autoryzacji i zgody naszej parafii, a numer konta podawany do wpłat nie jest kontem parafialnym. Nasza parafia nie rozsyła żadnych smsów z prośbą o udzielenie pomocy finansowej, a tym bardziej wpłat na wskazane w smsie konto bankowe. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00