Ogłoszenia parafialne

3 maja - IV Niedziela Wielkanocna

 

OGŁOSZENIA – 4 Niedziela Wielkanocna - 3 maja 2020 roku

 1. Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami we Mszy świętej i w nabożeństwach w naszym kościele uczestniczyć może 68 osób. We Mszy świętej pogrzebowej 50 osób. 

Przypominamy, że nadal obowiązują dyspensy od uczestnictwa we Mszy świętej i spowiedzi świętej. Apelujemy, zgodnie z rozporządzeniami, o zakrywanie ust i nosa w kościele, a także zachowanie odpowiedniego dystansu, szczególnie podczas przyjmowania Komunii świętej i w kolejce do konfesjonału. 

2. W związku ze zwiększającą się liczbą osób uczestniczących we Mszach świętych niedzielnych w naszym kościele, od dzisiejszej niedzieli tj. 3 maja do odwołania, w niedziele będzie odprawiana dodatkowa Msza święta o godz. 16.20. W chwili obecnej najmniejsze obłożenie (około 60%) ma Msza święta o godz. 11.30. Jeżeli będzie taka konieczność, abyśmy przy obecnych limitach mogli uczestniczyć we Mszach świętych, to sukcesywnie będziemy zwiększać liczbę Mszy świętych. 

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które, ze względu na większą liczbę uczestników, odprawiane będą według następującego porządku:

· W niedzielę (4 nabożeństwa) tj. bezpośrednio po Mszach świętych o godz. 7.00, 8.30 i 10.00 oraz po południu o godz. 17.00 (bezpośrednio po Mszy św. o godz. 16.20).

· w dni powszednie i święta (2 nabożeństwa) tj. o godz. 17.00 i po Mszy świętej o godz. 18.00.

Pragniemy w ten sposób dać możliwość jak największej liczbie osób uczestniczenia we Mszy świętej i nabożeństwie majowym.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Msza święta wotywna o Bożym Miłosierdziu o godz. 18.00.

5. Odpowiadając na pojawiąjące się ostatnio pytania, w związku z rozsyłanymi do parafian i członków grup parafialnych smsami z prośbą o zbiórki pieniężne na pomoc w zakupie komputerów dla ubogiej młodzieży oraz tzw. dziesięciny na pomoc ubogim, uprzejmie informujemy, że działanie te prowadzone są bez wiedzy, autoryzacji i zgody naszej parafii, a numer konta podawany do wpłat nie jest kontem parafialnym. Nasza parafia nie rozsyła żadnych smsów z prośbą o udzielenie pomocy finansowej, a tym bardziej wpłat na wskazane w smsie konto bankowe. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00