Ogłoszenia parafialne

5 stycznia - II Niedziela Bożego Narodzenia

1. Dziś – 5 I – zapraszamy Koła Żywego Różańca na Mszę świętą o godz. 16.00. Po Mszy świętej podzielimy się opłatkiem. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu z procesją eucharystyczną.

2. Jutro – 6 I – Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli TRZECH KRÓLI. Taca przeznaczona na misje. 

Na każdej Mszy świętej odbędzie się obrzęd poświęcenia kredy i kadzidła. Nasze siostry ze zgromadzenia Adoratorek Krwi Chrystusa przygotowały zestawy kadzidła i kredy. Zebrane ofiary będą wsparciem misji zgromadzenia, prowadzonej szczególnie na Syberii i Białorusi.

3. W następną niedzielę 12.01 zapraszamy wspólnotę Różaniec Rodziców na Mszę Św. o godz. 16.00. Po Mszy odbędzie się wspólne spotkanie świąteczne w domu katechetycznym. Serdecznie zapraszamy również osoby spoza wspólnoty.

Kliknij, aby sprawdzić wizytę duszpasterską w bieżącym i następnym tygodniu   

Informujemy, że z wizytą duszpasterską udajemy się do Parafian, których odwiedziliśmy w poprzednich latach. Nowych mieszkańców oraz osoby, które chcą przyjąć księdza z wizytą duszpasterską, prosimy o zgłaszanie w zakrystii, bądź w tygodniu w kancelarii parafialnej.

Szczegółowy program wizyty do końca lutego podany jest do wiadomości w gablotach przed kościołem, w kruchcie kościoła oraz na naszej stronie internetowej.

Prosimy o odbiór z zakrystii po Mszy świętej anonsów do bloków o wizycie duszpasterskiej.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00