Ogłoszenia parafialne

10 czerwca - X Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA – 10. Niedziela Zwykła

10 czerwca 2018 roku

1. Dziś, tj. w niedzielę 10 czerwca o godz. 16.00 Msza Święta dla grupy Różaniec Dzieci i Rodziców. Będziemy modlić się za nasze rodziny za przyczyną św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych.

2. W przyszłą niedzielę, 17 czerwca, gościć będziemy w naszej parafii ks. Piotra Główkę, kapłana diecezji warszawsko-praskiej, który pracuje obecnie w Gwardijsku na Podolu na Ukrainie. Ks. Piotr wygłosi kazania na wszystkich Mszach Świętych, przybliżając sytuację katolików na tamtych terenach. Po Mszach zbiórka do puszek na potrzeby budującej się nowej wspólnoty parafialnej na Ukrainie.

3. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane przez cały miesiąc czerwiec w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.00.

4. Jesteśmy w trakcie tworzenia grupy Służby Liturgicznej dla dorosłych. Zapraszamy panów, którzy chcieliby na Mszach Świętych czytać Słowo Boże i posługiwać przy ołtarzu. Zgłoszenia przyjmuje ks. Paweł.

5. W dniach od 28 lipca do 5 sierpnia w Domu Rekolekcyjnym w Lasku Bielańskim odbędzie się II Kongres Młodzieży Polonijnej organizowany przez ks. bpa Wiesława Lechowicza, delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Polonii. W związku z tym wydarzeniem zwracamy się z prośbą o przyjęcie w swoich domach młodzieży polonijnej. Chodzi jedynie o nocleg, gdyż cały program pobytu zapewniają organizatorzy kongresu. Chętnych zapraszamy po Mszy Świętej do zakrystii.

6. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na odpust Najdroższej Krwi Chrystusa w Częstochowie. Wyjazd 1 lipca (niedziela) o godz. 6.00 – powrót ok. godz. 20.00. Koszt 65 zł z ubezpieczeniem. Zapisy w następną niedzielę (17 czerwca) po każdej Mszy świętej przed kościołem oraz w tygodniu po nabożeństwie czerwcowym.

7. W poniedziałek, 18 czerwca, ksiądz biskup Rafał Markowski na Mszy Św. o godz. 18.00, udzieli młodzieży z naszej parafii Sakramentu Bierzmowania. Próby liturgiczne dla kandydatów odbędą się w kościele w czwartek 14 czerwca i w piątek 15 czerwca o godz. 19.00

8. W przyszłą niedzielę, 17 czerwca, o godz. 19.00 w salce katechetycznej w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie przedpielgrzymkowe dla wyjeżdżających do Włoch i Watykanu w dniach 10-17 września.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00