Ogłoszenia parafialne

2 kwietnia - V niedziela Wielkiego Postu

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 2 kwietnia 2017

1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne zatytułowane: JAK ŻYĆ Z JEZUSEM W CODZIENNOŚCI? 

Poprowadzi je ks. prof. Krzysztof Pawlina – Rektor PWTW w Warszawie, którego witamy pośród nas.

- w dniu dzisiejszym nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach świętych.

- w poniedziałek (3IV), wtorek (4IV) i środę (5IV) Msza święta z nauką rekolekcyjną o godz. 10.00, 18.00 i 19.30.

Spowiedź podczas wszystkich Mszy świętych.

2. Dziś po wszystkich Mszach świętych tradycyjnie zbiórka do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego.

3. Także dziś zapraszamy na Mszę świętą o godz. 16.20 Koła Żywego Różańca. O godz. 17.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z procesją Eucharystyczną.

4. Zapraszamy na Adorację krzyża ze św. Janem Pawłem II dziś o godz.19. Modlitwę poprowadzi ks.Rafał z zespołem muzycznym Filoi.

5. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Msza święta wotywna o Bożym Miłosierdziu o godz. 18.00.

6. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa zakończona wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 7.00. Spowiedź podczas każdej Mszy świętej i od godz. 16.00.

7. W związku z remontem drogi osiedlowej przy Administracji Osiedla odwołana jest w tym roku Droga Krzyżowa ulicami osiedla. W najbliższy piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej do naszego kościoła:

a. - z udziałem dzieci o godz. 16.30

b. - z udziałem dorosłych o godz. 17.15

c. - z udziałem młodzieży o godz. 18.30

8. W najbliższą sobotę 8 kwietnia młodzi Archidiecezji Warszawskiej spotkają się w Świątyni Opatrzności Bożej z okazji 32.Światowego Dnia Młodzieży. Zapraszamy do udziału w tym spotkaniu młodzież ze wspólnot naszej parafii, kandydatów do bierzmowania, wolontariuszy ŚDM i wszystkich młodych duchem. Spotkanie poprowadzi wspólnota ewangelizacyjna Mocni w duchu. Plan spotkania: godz. 11.00 – zawiązanie wspólnoty, ewangelizacja, świadectwa, koncert uwielbienia; 13.30 – Eucharystia. Organizujemy wspólny wyjazd komunikacją miejską. Zbiórka przed kościołem w sobotę o godz. 9.30.

9. Za tydzień 9 kwietnia Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej. Palmy będzie można nabyć przed kościołem u osób z Parafialnego Zespołu Caritas i Odnowy w Duchu Świętym.

10. Również w przyszłą niedzielę 9 kwietnia o godz. 16.00 Msza święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodziców.

11. Także w następną niedzielę 9.04 zapraszamy na godz. 19:00 na koncert pieśni pasyjnej w wykonaniu kwartetu Tempus.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00