Ogłoszenia parafialne

5 marca - I niedziela Wielkiego Postu

1.    W przyszłą niedzielę (12 marca) zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w świecie, szczególnie tam gdzie lokalni chrześcijanie są prześladowani.

2.    W przyszłą niedzielę (12 marca) o godz. 16.00 zapraszamy na Mszę świętą dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i Ich rodziców.

3.    Dziś tj. 5 marca o godz. 16.20 Msza święta dla Kół Żywego Różańca. O godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale z procesją Eucharystyczną.

4.    W każdy piątek Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową:

- z udziałem dzieci                    o godz. 16.30

- z udziałem dorosłych             o godz. 17.15

- z udziałem młodzieży            o godz. 18.30

5.    W piątki Wielkiego Postu wieczorem będzie odprawiana tylko jedna Msza święta o godz. 18.00.

6.    Młodzież i dorosłych zapraszamy na Mszę z modlitwą o uzdrowienie do Częstochowy w sobotę 11 marca o godz. 13-tej. Koszt 50 zł. Zapisy do środy.

7.    Rozpoczęliśmy Wielki Post i przygotowujemy się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Tradycyjnie nasza parafia chce wspomóc osoby samotne i borykające się z kłopotami materialnymi. Prosimy o zgłaszanie takich osób do kancelarii parafialnej. Przy figurze św. Antoniego jest ustawiony kosz, do którego można składać artykuły spożywcze i środki czystości o wydłużonej dacie ważności.

8.    W tym roku obchodzimy 100 rocznicę objawień Fatimskich. Modlitwa różańcowa, którą dała nam Maryja jest ogromną siłą w walce z trudnościami i jest wielkim błogosławieństwem Boga.

Chcielibyśmy w naszej parafii utworzyć Różę Różańcową Rodziców. Każda taka Róża skupia 20 osób modlących się codziennie jedną dziesiątką różańca w intencji swoich dzieci oraz dzieci pozostałych osób. W ten sposób dzieci będą codziennie objęte całą modlitwą różańcową. Będziemy prosić o ochronę i błogosławieństwo dla nich.

Dziś po każdej Mszy Św. przed kościołem można zapisać się do takiej Róży. Poza indywidualnym odmówieniem jednej dziesiątki różańca uczestnictwo w niej na co dzień nie wymaga więcej czasu. Świadectwa osób podejmujących już taką modlitwę potwierdzają ogromną jej moc. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w to dzieło.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00