Ogłoszenia parafialne

24 listopada - XXXIII Niedziela Okresu zwykłego

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata, to także ostatni tydzień roku liturgicznego. Po Mszy świętej o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Uroczystość ta jest świętem patronalnym Akcji Katolickiej w Polsce i naszej parafii. 

2. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Rozpoczniemy nowy rok liturgiczny i bezpośredni czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W okresie Adwentu w naszym kościele codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 6.45 odprawiać będziemy Mszę świętą Roratnią ku czci Najświętszej Maryi Panny.

Taca w pierwszą niedzielę adwentu przeznaczona jest na utrzymanie Seminarium Duchownego w Warszawie.   

Od przyszłej niedzieli tj. 1 grudnia w kancelarii po wszystkich Mszach świętych będzie można zaopatrzyć się w poświęcony opłatek i świecę Caritas na stół wigilijny. Informujemy, że nikt z parafii nie rozprowadza opłatka po domach.

3. W ramach pastoralnego przygotowania do beatyfikacji Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w najbliższy czwartek, 28 listopada br. zapraszamy wiernych z naszego dekanatu do bazyliki archikatedralnej św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście. W tym dniu o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza Święta, po niej krótka konferencja, a następnie przy sarkofagu Księdza Prymasa modlitwa o błogosławione owoce zbliżającej się beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego, Prymasa Tysiąclecia, Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

4. W poniedziałek rozpoczęliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską, tzw. kolędę. 

Kliknij, aby sprawdzić wizyta duszpasterską w bieżącym tygodniu  

Z wizytą duszpasterską udajemy się do rodzin, które odwiedziliśmy w zeszłym roku - nowych mieszkańców oraz osoby, które chciałyby przyjąć księdza z wizytą duszpasterską uprzejmie prosimy o zgłoszenie po Mszy św. w zakrystii, bądź w tygodniu w kancelarii parafialnej.

Szczegółowy program wizyty do końca roku podany jest do wiadomości w gablotach przed kościołem, w kruchcie kościoła oraz na naszej stronie internetowej.

Dziś po Mszy świętej prosimy o odbiór anonsów kolędowych.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00