Ogłoszenia parafialne

17 listopada - XXXII Niedziela Okresu zwykłego

1. Dziś w Kościele obchodzimy ogłoszony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich, a także XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Sudan Południowy – Przemilczane cierpienie”. Sudan Południowy to najmłodsze państwo świata. Według najnowszego raportu ONZ ponad połowa jego mieszkańców głoduje z powodu suszy. Trwający obecnie kryzys żywnościowy w Afryce jest jednym z najpoważniejszych od lat. Jego skutki mocno odczuwają mieszkańcy Sudanu. Dziś po wszystkich Mszach świętych zbiórka do puszek na pomoc chrześcijanom w Sudanie Południowym. 

2. Przez cały listopad codziennie o godz. 18.00 odprawiamy Mszę św. zbiorową za zmarłych, tzw. Mszę św. listopadową. We wtorki i środy odprawiana jest o g. 17.30. 

3. Dziś, tj. w niedzielę 17 listopada o godz. 16.00 Msza święta dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

4. O jutra – tj. od poniedziałku 18 listopada – rozpoczynamy w naszej parafii wizytę duszpasterską tzw. Kolędę. 

Kliknij, aby sprawdzić wizyta duszpasterską w bieżącym tygodniu 

Z wizytą duszpasterską udajemy się do rodzin, które odwiedziliśmy w zeszłym roku - nowych mieszkańców oraz osoby, które chciałyby przyjąć księdza z wizytą duszpasterską uprzejmie prosimy o zgłoszenie po Mszy św. w zakrystii, bądź w tygodniu w kancelarii parafialnej.

Szczegółowy program wizyty do końca roku podany jest do wiadomości w gablotach przed kościołem, w kruchcie kościoła oraz na naszej stronie internetowej.

Dziś po Mszy świętej prosimy o odbiór anonsów kolędowych z Andersena i Dantego. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00