Parafia św. Marii Magdaleny

O NAS

Przeczytaj więcej na temat naszej parafii – jej zabytków, historii oraz zapoznaj się z naszą patronką – św. Marią Magdaleną.

SAKRAMENTY

Informacje na temat przygotowań do sakramentów znajdziesz w dziale „Kancelaria”.

KONTAKT

Tutaj możesz wysłać do nas wiadomość za pomocą formularza kontaktowego lub poznać pełne dane adresowe naszej parafii.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne: 25.09 – XXVI niedziela w ciągu roku

 1. bogacz-i-lazarzW sobotę rozpoczynamy nowy miesiąc – październik, który jest poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w naszym kościele codziennie w niedziele i dni powszednie o godz. 17.00. Każdego dnia nabożeństwo prowadzić będzie inna grupa parafialna:
  • w poniedziałek – Akcja Katolicka
  • we wtorek i czwartek – dzieci
  • we środę i sobotę – Żywy Różaniec
  • w piątek – Wspólnota Krwi Chrystusa
  • w niedzielę – młodzież
 2. W tym tygodniu przypada I Sobota Miesiąca. Msza święta o Matce Bożej i nabożeństwo I Soboty z Litanią Loretańską i aktem oddania Jej Niepokalanemu Sercu oraz modlitwą różańcową i rozważaniem o godz. 7.30.
 3. Ksiądz Radosław zaprasza chętnych do śpiewania w nowopowstającym chórze parafialnym na przesłuchania do sal parafialnych w środę 28.09 na godz. 19:00. Zapraszamy osoby przed 55. rokiem życia.
 4. W następną niedzielę, 02.10 po Mszy św. dla rodzin, tj. ok. 12:30 zapraszamy na spotkanie informacyjne dla zainteresowanych rozwojem swojej wiary i relacji małżeńskiej w ramach wspólnoty Domowego Kościoła.
 5. Wspólnota Ruchu Światło-Życie zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu, w ramach którego organizowane będą comiesięczne spotkania i warsztaty o różnej tematyce. Spotkania będą się odbywać w pierwszą niedzielę miesiąca  w salkach parafialnych o godzinie 19. Za tydzień zapraszamy na spotkanie pt. „Zostań swoim własnym dietetykiem – jak łatwo zbilansować codzienny jadłospis”. Na spotkanie zapraszamy osoby w każdym wieku. Spotkanie poprowadzi absolwentka technologii żywności i żywienia.
 6. Rozpoczęły się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy życia chrześcijańskiego. Można się jeszcze do nich dołączyć w najbliższy poniedziałek, 26.09 o godz. 19.00.
 7. W sobotę 1.10. w naszej parafii od godz. 9:00 będzie miał miejsce dzień jedności grup Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Warszawskiej. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym serdecznie zaprasza na Eucharystię o godz.14.30 której przewodniczyć będzie  ks. bp Bronisław Dembowski.
 8. Parafia w Izabelinie w dniach 14-16 października br. organizuje pielgrzymkę do Wilna śladami Bożego Miłosierdzia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Ogłoszenia parafialne: 11.09 – XXIV niedziela w ciągu roku

 1. dobry-pasterz-owcaPierwsze spotkanie przed Uroczystością Pierwszej Komunii dla dzieci  klas III i ich rodziców odbędzie się w IV niedzielę września, tj. 25 bm. o godz. 16.00.
 2. We środę przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze święte według porządku codziennego, tj.: 7.00, 7.30, 17.30 i 18.00. Tego dnia zapraszamy na nabożeństwo ku czci Krzyża Świętego o godz. 19.00 do małego kościoła. Nabożeństwo będzie miało formę czuwania z tradycyjną pieśnią ludową i zakończone zostanie sarmacką kompletą.
 3. Rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji mszalnych na rok 2017. Są jeszcze wolne intencje na rok 2016.
 4. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy życia chrześcijańskiego, które rozpoczną się w następny poniedziałek 19.09 o godz. 19:00. Za tydzień na każdej Mszy św. członkowie Odnowy podzielą się z nami świadectwem dotyczącym tych rekolekcji.
 5. Ogłoszenie gospodarcze: zakończyliśmy prace porządkowe i przygotowawcze na części cmentarza od ul. Kwitnącej. Zgodnie z uzyskanymi pozwoleniami i zaleceniami wycięte zostały stare akacje, za które dokonamy nasadzeń zastępczych. Wylany został fundament pod kolumbarium (ścianę urnową), którego budowę rozpoczniemy w tym tygodniu. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, ze względu na prowadzone prace budowlane.

 

Ogłoszenia parafialne: 04.09 – XXIII niedziela w ciągu roku

 1. TeresaW przyszła niedzielę 11 września na godz. 18.00 zapraszamy młodzież klas III gimnazjum i I klas szkół średnich. Po Mszy świętej zapisy na kurs przygotowujący do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 2. Pierwsze spotkanie przed Uroczystością Pierwszej Komunii dla dzieci klas III i ich rodziców odbędzie się w IV niedzielę września, tj. 25 bm. o godz. 16.00.
 3. W czwartek (8 września) o godz. 19.00 w salkach katechetycznych rozpoczyna się kurs przedmałżeński.
 4. W piątek (9 września) o godz. 17.00 spotkanie przed sakramentem Chrztu Świętego dla rodziców i chrzestnych.
  Sakrament Chrztu Świętego w naszej parafii udzielany jest w każdą niedzielę na Mszy świętej o godz. 13.00, natomiast spotkania przygotowujące dla rodziców i chrzestnych odbywają się w II i IV piątek miesiąca o godz. 17.00 w salkach katechetycznych w Domu parafialnym.
 5. Rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji mszalnych na rok 2017. Osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 6. W poniedziałek 5 września pierwsze powakacyjne spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.00. Również wszystkie inne grupy parafialne zaczynają normalną pracę i spotkania po wakacyjnej przerwie.
 7. Ofiary, które złożymy w przyszłą niedzielę na tacę przeznaczone są na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

Msze święte

W niedzielę i święta

7:00; 8:3010:00;
11.30 (Msza św. dla rodzin); 13.00;
18:00 (Msza św. dla młodzieży)

W dni powszednie

7:00; 7:30; 17:30; 18:00

I piątki miesiąca w miejsce Mszy św. o godz. 17.30 jest Msza św. o 16.30.
(poza wakacjami)

Spowiedź

W niedzielę i w tygodniu:
podczas każdej mszy świętej.

I piątki miesiąca dodatkowo od godz. 16:00.

Adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu:
codziennie w małym kościele w godz. 8:00-18:00

 

Nadchodzące wydarzenia